Baliarenská spoločnosť FONTIS s.r.o.

Náš nosný program

Náš nosný program je balenie ryže guľatozrnnej, dlhozrnnej, ryže pololúpanej natural /hnedej/ a ryže vo varných vreckách. Kvalita našej ryže je na trhu stále vyhľadávaná, aj pri dnešnej veľkej konkurencii.

Čo všetko balíme

Ďalej sa venujeme baleniu strukovín /fazuľa biela aj farená, malá i veľká/ baleniu maku modrého, baleniu mletého ochuteného maku s cukrom, baleniu obľúbeného jemného kokosu strúhaného, hrozienok, hrachu polenému lúpanému, šošovice.

Naše služby

Nakoľko sme baliareň, poskytujeme s tým súvisiace aj baliarenské služby na zabalenie potravinárskych a poľnohospodárskych produktov podľa želania zákazníka. Stačí len prísť, prípadne zavolať a dohodnúť sa. Ďalej dodávame pre mäsiarsku výrobu a Čínske reštaurácie ryžu vo výhodnom 50 kg balení. Takto balíme.

Kvalita zo zahraničia

Surovinu na balenie našich výrobkov nakupujeme takmer z celého sveta / Taliansko, Myanmar, Filipíny, Irán, Uzbekystan, Čína, USA, Kanada, Srí lanka, Etiopia, Thajsko, Česká republika, Slovensko, Holandsko, Poľsko, Kambodža...

Produkty

Ryža

Čistá, voňavá, mäkká a veľmi chutná ryža prírodnej kvality. Ideálna ako príloha, či hlavná zložka jedál ako slovenské rizoto, ryžová kaša, nákyp.

Strukoviny

Bohaté na bielkovinu, tuk, oleje, ale hlavne na vlákninu a vitamíny. Najlepšie stráviteľné sú práve fazuľa a šošovica, ktoré práve balíme.

Sójanko

Sušený sójový nápoj, vhodný pre ľudí, ktorí nemôžu konzumovať kravské mlieko. Neobsahuje lepok, cholesterol ani laktózu, a je vhodný aj do kávy.

Mak

Mak

Obsahuje veľké množstvo železa a hlavne vápnika, používa sa dokonca ako prevencia a liečba pri migréne, reume, osteoporóze či neuróze.

Kokos

Jód, železo, vápnik, sodík, draslík, horčík, toto všetko sa nachádza v kokose. Pôsobí priaznivo na štítnu žľazu či na tráviací trakt, znižuje cukor a cholesterol.

Hrozienka

Ideálne ako sladkosť pre deti, obsahujú veľké množstvo antioxydantov a odporúčajú sa pri problémoch so zubami, bolestiach kĺbov a reume.